Sakarya Kaynarca Mutlu Son Masaj Uğurgül

Tüm vücuda etkileri bulunan masaj ile müzminleşen yani vücuda yerleşen ağrılardan bile kurtulmak mümkün olur. Sakarya kaynarca mutlu son masaj Uygulamanın her ülkeye ve her topluma özgü çeşitleri bulunur. Bunlardan biri olan Sıcak ve Soğuk Taş Terapisi’nde adından da anlaşılabileceği gibi taşlar ile tedavi yapılır. Tedavide kullanılan taşların volkanik taşlar olmasına önem verilmelidir. Kaynarca mutlu son masaj Aksi taktirde uygulama beklenen katkıyı yapmayacaktır.

Tedavide önceden ısıtılmış olan volkanik taşlar vücudun üzerinde gezdirilir iken aynı anda da vücuda masaj yapılır. Vücutta bedenin tamamına etkisi olan bölgeler seçilerek sıcak taşlar bu noktalara bırakılır. Sakarya kaynarca mutlu son masaj . Bu sayede sıcak taşlar hastanın kaslarına etki etmeye başlar. Volkanik ya da bazalt taşlar adı verilen bu taşlar ile yapılan uygulamada hastanın üzerindeki negatif elektriklerden kurtulacağına inanılmaktadır.

Volkanik taşlar sıcak olarak kullanılabildiği gibi soğuk olarak da kullanılabilmektedir. Her ikisinde de vücuttaki sinirlerin uyarılması amaçlanır. Uyarılan doku ve sinirler de masaj yapılarak gevşek bir hale sokulur. Gevşeyen dokular ve sinirlerin ağrıların geçmesi için önemli olduğu belirtilmektedir. Faydasının görülmesi için özel yerlerde yaptırılmalıdır.