Sakarya Akyazı Evde Masaj Suzan

İş hayatına aşırı derecede bağlı olmamız ve neredeyse hiçbir boş vaktimizin olmaması maddi olarak çok iyi olsa bile fiziksel olarak elbet bir yerde takılabilirsiniz. Sakarya akyazı evde masaj Bu duruma düşmemek için bir masaj salonuna giderek yorgunluk ve stresinizi atmanız gerekebilir. Şayet böyle bir imkanınız yok ise kendi yöntemlerinizle de partnerinizin size uygulayacağı bir çok masaj türü mevcuttur. Bunun için şunları yapabilirsiniz. Akyazı evde masaj

İlk önce sıcak bir duş ile bedeninizi rahatlatmanız gerekir. Ardından partnerinizin yani uygulayıcının yardımıyla sırtınıza varsa aromatik esanslı özel yağlardan, yoksa hakiki zeytin yağı sürün. Daha sonra parmak uçlarıyla özellikle kulunç bölgesine hafif derecede bir baskı uygulamak şartıyla git-gel şeklinde masaj yapmasını söyleyin. Sakarya akyazı evde masaj .

Ya da elini pençeleme pozisyonuna getirerek ense kısmından aşağıya doğru baskı uygulayarak çekmesini isteyin. Bu oldukça rahatlatacaktır. Bunun dışında kulunç diye tabir edilen sağ ve sol kürek kemiğinin dibinde parmak uçlarıyla dairesel hareketler yapmasını da söyleyebilirsiniz. Çünkü kulunç ağrıları çok eğri durmaktan ya da soğuk havalardan etkilenerek görülen ağrılardır.