Sakarya Pamukova Masaj Salonu Zeynep

Uygulama tekniklerini birçoğu genel rahatlamaya yönelik olarak yapılırken, bazıları probleme yönelik tedavi için yapılmaktadır. Sakarya pamukova masaj salonu Probleme yönelik tedavi amaçlı yapılanı, Japonya bölgesinde kullanılmaya başlayan, parmak ve diğer organlarla yapılan baskılı uygulama türüne

Shiatsu masaj tekniği denilmektedir. Shi, parmak, atsu, baskı anlamlarında kullanılmaktadır. Parmak veya el, dirsek gibi organlarla yapılan baskılar deri üzerinde kaydırarak yapılır, deri altı dokuların uyarılması sağlanır. Pamukova masaj salonu Shiatsu uygulaması, yarı sert bir zemin üzerinde, giyinik olarak sert hareketler ile yapılmaktadır. uygulaması esnasında, terapistin yaptığı baskı oranlarına göre bir rahatsızlık hissedildiğinde, yapan kişi uyarılmalı ve baskı oranının ayarlanması istenmelidir.

Shiatsu uygulaması, profesyonel bir iştir ve eğitimli kişiler tarafından yapılması gereklidir. Sakarya pamukova masaj salonu . Belirli bir rahatsızlık durumlarında, sorun olan bölge hedef alınarak yapılmaktadır. Shiatsu masaj tekniğinde, deri üzerinde yapılan baskılar, kaydırma yönteme ile deri altı dokuların daha fazla etkilenmesi için yapılmaktadır. Yapılan baskılı hareketler, dokularda birikmiş olan toksinlerin hızla atılmasını sağlamakta, kas dokularının gevşemesine, dolaşım sisteminin ve enerji akışının sağlıklı olmasına neden olmaktadır.